22 czerwca 2024

adabar.pl

blog o imprezach

Najlepsze atrakcje na Twoją imprezę! Fotobudka 360, Fotolustro, Ścianka z balonów

Szukasz wyjątkowej atrakcji na swoje wyjątkowe wydarzenie? Bez względu na to czy wyprawiasz 18, 30, 40 urodziny, jubielusz firmowy, impreze noworoczną, chrzciny, komunię, itd. warto żeby na Twojej imprezie znalazła się super atrakcja. Taką atrakcją bez wątpienia jest aktualnie: fotobudka 360, fotolusto oraz dekoracje z balonów. Każde z wymienionych przybiera nieco inną formę i nadaje naszemu wydarzeniu nieco innego charakteru. Co więc wybrać i jakie są różnice? Zaczynijmy od fotobudki 360

Fotobudka 360

Jest to innowycjny sprzęt to nagrywania filmików w postaci bumerangów wraz z podkładem muzczynym i personalizacją widoczną na video np. logiem firmy. Fotobudka posiada podest zazwyczaj o średnicy 100cm na którym ustawija się nasi goście. Nstępnie wprawine w ruch jest ramię, które obraca się w jedną i drugą stronę tworząc film 360 stopni. Filmy wyswietlane są na ekranie obok i przesyłane za pomocą funkcji SMS poprzez specjalną aplikację. Całość oprawiona jest czerwonym dywanem, lampami doświetlającymi, wspomnainym wcześniej ekranem, złotymi lub czarnymi słupkami z taśmą/sznurami, gadżetami np. money gun, wytwornica dymu, pistolety na bańki, peruki, tabliczki, itd. Warto pokusić się o wynajem tego typu sprzętu w ramach usługi jeżeli planujemy zaskoczyć naszych gości czymś nietypowym, a zarezem integrującym grupe. Filmiki to świetna pamiątka na długie lata, a co więcej żyjemy w świecie szerokich zasięgów! Także jest to również idealna forma promocji dla firmy, gdyż filmiki można udostępniać dalej.

Fotolustro

Fotolustro jest młodszą siostrą dobrze już znanej wszystkim klasycznej fotobudki. Różnica między fotobudka, a fotolustrem jest taka, że w fotolustrze się przeglądamy, a aparat schowany jest za szkłem, dlatego często nazywamy owe lustro magicznym zwierciadłem. Wygląda ono znacznie bardziej glamour i jest popularne przede wszystkim na weselach! Aktualnie jest istny boom na tego typu atrakcje, a to wszystko za sprawą drukowanych na miejscu zdjęć. Zdjęcia drukują się po 15 sekundach i są wklejane do księgi gości. Fotolustro podobnie jak w przypadku fotobudki 360 oprawione jest czerwonym dywanem, złotymi słupkami, tłem do zdjęć, złotą ramą. Wydruki mogą być dostosowane pod najemcę np. imiona młodych z datą. Oczywiście podczas wykonwania usługi dostepne bedą również imprezowe gadżety. Nie musicie się martwić czy porapwdzicice sobie z obsługą fotolustra. Po pierwsze jest ono bardzo intuicyjne, a po drugie na miejscu jest animator, który służy pomocą.

Dekoracje z balonów

Planujesz chrzciny, roczek, komunię i zastanawiasz się nad atrakcją z tej okazji? Świetnym pomysłem jest ścianka z balonów. Taka balonowa ścianka to totalny must have na imprezie. Wyglada bardzo dostojenie, a przy okazji goście mogą wykonywać wyjątkowe zdjęcia na jej tle. Ścianka może być z płyty lub cekionwa. Najlpeiej zdać się w tym temacie na firmę z doświadczeniem, która jest na rynku rozpoznawalna i ma dobre opinie od klientów. Możemy mieć wtedy pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie, a całość będzie dostosowana według naszych potrzeb. Co jeszcze możemy mieć oprócz samych balonów i ścianki? Firma może dla nas zorganizować dodatkowe elementy w postaci candy baru, postumentów, napisów neonowych, poświetlanych cyfr, podestów, itd. Ścianka może być stworzona w dowolnym klimacie. Nie ma tutaj reguły, jest pełna dowolność jeżeli chodzi o koncepcje i charakter tworzenia takich ścianek na imprezy. Możemy stworzyć ściankę w stylu Barbie, Syrenki, Boba Budowniczego, w stylu Piłkarskim, itd. Ścianka może posłużyć również jako pomysł na promocje firmy. Wystawiasz się na targach branżowych? Pomyśl o takiej ściance, zobaczysz ile osób zwróci uwagę na ściankę i zrobi na jej tle zdjęcie. Jest to świetna promocja Twojej marki za która idzie rozpoznawalność.

Podsumowując

Wszystkie wymienione powyżej atrakcje spełniają swoją unikatową funkcję i mogą stanowić zarazem świetną formę pamiątki w postaci, filmku, drukowanego zdjęcia, zdjęcia na przepięknym tle. Każda z nich będzie na pewno trafiona, na którą się zdecydujesz zależy już tylko od Ciebie!